Wie is wie?

Organisatie

Michael Gieler oprichter en artistiek leider van Stichting Music Stages.
michael@musicstages.nl

Carel Alphenaar regisseur, dramaturg en onmisbare sparringpartner in artistieke zaken.
carel@musicstages.nl

Merel Hubatka projectleider van het interculturele festival Bach Bridges in Zutphen.
merel@musicstages.nl

Dionne Pierik zakelijk leider van Stichting Music Stages en tevens reisleider van de jaarlijkse muziekreis naar het International Bach Festival op Gran Canaria.
dionne@musicstages.nl

Helena Naeff medewerker marketing.
helena@musicstages.nl

Marijn Schäfer gastvrouw van de IJ-Salon en beheert social media.
marijn@musicstages.nl

Emelie Schäfer vaste fotografe van de stichting.
emelie@musicstages.nl

Hans van der Woerd ontwerper en webdesigner van Stichting Music Stages.
info@hansvanderwoerd.nl

Doriet Kulek redacteur van Stichting Music Stages.
doriet@musicstages.nl


Bestuur

Jaap van der AA, voorzitter
Gert Jan Ros, penningmeester
Cathérine Zijlstra, secretaris
Jeroen Top, donateursambassadeur
Emiel den Boer, bestuurslid
bestuur@musicstages.nl

Stichting Music Stages
Noordeinde 93, 1121 AC Landsmeer
020-4273939
info@musicstages.nl

Stichting Music Stages heeft de culturele ANBI-status (RSIN 815225532)


Met dank aan

Stichting Music Stages wordt gesteund door: